Dołącz do naszego super teamu

Jest nas 100+ i rośniemy dalej

Nasz cel wyznaczają zapotrzebowania klientów. To buduje ambicję zespołu Escola, aby jak najpełniej wykorzystać technologię i rozwijać produkty. Wiemy, że spoczywa na nas odpowiedzialność za sukces biznesowy klienta.

Dlatego jesteśmy zawsze otwarci na partnerską współpracę i opinie. Wierzymy, że wiedza i dzielenie się nią zwiększają możliwości prowadzenia biznesu, dlatego doskonalimy nasze umiejętności technologiczne, aby rozwijać się i poszerzać horyzonty.

Nasza kultura pracy

Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub w jednym z naszych biur w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach lub Kaliszu

Różne formy zatrudnienia: UoP lub B2B - Ty wybierasz.

Dofinansowanie konferencji, szkoleń czy mentoringu. Ty wybierasz!

Mimo szybkiego rozwoju i wielu projektów utrzymujemy atmosferę wspólnego zespołu i płaską struktura firmy.

Dodatkowo dofinansowujemy prywatną opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego oraz kartę multisport.

Tworzymy różnorodne projekty - od aplikacji radiowej, przez apkę wspierającą eventy po… tutaj nie ma granic. :)

Projekty można zmieniać — chcemy, aby każdemu z nas pracowało się dobrze!

Proces rekrutacji

Recenzja CV

Po aplikacji Twoje CV jest weryfikowane, czy spełnia podstawowe wymagania. Bardzo ważna jest dobra znajomość języka polskiego, cały zespół komunikuje się właśnie w tym języku.

Rozmowa zapoznawcza

Na tej rozmowie dowiesz się trochę o Escoli. Co robimy, jak w skrócie wyglądają projekty, w jakich zespołach pracujemy. Pogadamy też o benefitach, ale przede wszystkim o Tobie. Zapytamy o Twoje doświadczenie czy preferencje projektowe.

Rozmowa techniczna

Ta rozmowa odbywa się z Twoim przyszłym headem. Będziecie rozmawiać o technologiach, metodykach czy dobrych praktykach.