Tworzymy efektywne rozwiązania cyfrowe dla biznesu

Escola to miejsce, gdzie wiedza jest podstawą działania. Wiedza rośnie, gdy dzielisz się nią z innymi. Im więcej wiedzy, tym większa ilość możliwości. W Escoli dbamy o przepływ wiedzy między programistami, managerami. Poznaj nasze podejście i zespół!

Team Escola

Poznaj nas

Za każdym projektem stoi naprawdę zgrany zespół

Nasz cel wyznaczają zapotrzebowania klientów. To buduje ambicję zespołu Escola, aby jak najpełniej wykorzystać technologię i rozwijać produkty. Wiemy, że spoczywa na nas odpowiedzialność za sukces biznesowy klienta.

 

Dlatego jesteśmy zawsze otwarci na partnerską współpracę i opinie. Wierzymy, że wiedza i dzielenie się nią zwiększają możliwości prowadzenia biznesu, dlatego doskonalimy nasze umiejętności technologiczne, aby rozwijać się i poszerzać horyzonty.

Team Escola

Dzielimy się wiedzą

Escola to po portugalsku znaczy szkoła. Miejsce, gdzie wiedza jest podstawą działania. Wiedza rośnie, gdy dzielisz się nią z innymi. Dlatego w Escoli dbamy o przepływ wiedzy i chętnie się nią dzielimy.

 

Przekazujemy naszą wiedzę do społeczności IT poprzez udział w eventach takich jak np. 4developers, mobile trend awards czy InternetBeta Conference.

Tworzymy podcast

Uwielbiamy to co robimy! Chętnie o tym dyskutujemy, przekazujemy to co wiemy i sami się dowiadujemy dużo. To już blisko setka gości i tysiące tematów. Nie zwalniamy, a wręcz przeciwnie.. W podcascie escola mobile wraz z branżowymi ekspertami poruszamy ważne tematy. Dbamy również o rozwój zespołu developerskiego poprzez escola devtalks.

Najlepiej opisują nas sami klienci

Firma zauważyła, jak znacząco poprawiły się ich działania po pełnym wdrożeniu narzędzia, które zespół Escola pomogła opracować.

Aleksander Majchrzak

CEO, Wealthon Fund SA

Zespół Escola jest łatwy we współpracy, wnosi otwartą komunikację i silną zdolność do dostarczania rozwiązań, które wykraczają poza to, co jest możliwe.

Rafał Batorowicz

Marketing Specialist, TOPAZ

Marki, które nam zaufały

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img