React Frontend Developer

Jesteśmy 6. najszybciej rozwijającym się software housem. Tworzymy produkty na zamówienie klientów, a także rozwijamy własne aplikacje. Piszemy aplikacje webowe oraz nagradzane aplikacje mobilne (m.in. Mobile Trends Awards 2021 za aplikację dla Radio 357). W 2018 roku tworzyło nas 9 pasjonatów w Gdańsku, dzisiaj Escola to ponad 100 osób na pokładzie i biura w 5 miastach. Mimo szybkiego rozwoju, wielu projektów i pracy zdalnej, udaje nam się utrzymać płaską strukturę oraz atmosferę wspólnego zespołu.

• ReactJS
  • SOLID Principles
  • Doświadczenie Komercyjne
  • GitFlow

Mile widziane

• Docker
  • CI/CD
  • React Native

Codzienne zadania

• Jesteś częścią małego interdyscyplinarnego zespołu z dedykowanymi testerami, devopsami i designerami.
  • PM odpowiada za ustalenie zakresu tasków, zespół decyduje o sposobie ich wykonania. Oczekiwania są realistyczne, nie mamy mikro zarządzania.
  • Godziny pracy są elastyczne (jedyny warunek to brak negatywnego wpływu na współpracę w zespole). Nie ma problemu wyskoczyć, żeby coś załatwić.
  • Robisz i otrzymujesz code review, dzięki temu uczysz się, uczysz innych i podnosimy jakość kodu.

Metodologia

• Unit Tests: Zależnie od projektu (również TDD)
  • Agile management: Scrum, Kanban, Agile
  • Knowledge repository: Confluence, GitLab