EdTech

Escola  po portugalsku znaczy “szkoła”, a w sercu naszej organizacji płynie zapał do dzielenia się wiedzą. Wybraliśmy taki kierunek,  ponieważ  wierzymy, że dzięki efektywnej edukacji możemy osiągać więcej. Nasza misja to wspieranie procesów edukacyjnych, z pomocą nowoczesnych technologii. Dzięki nim rewolucjonizujemy sposoby przekazywania wiedzy, integrując dziedziny edukacji i technologii.

Nasze projekty EdTech to innowacyjne rozwiązania, narzędzia i platformy, które wspomagają procesy edukacji. Oprogramowanie do zarządzania nauczaniem oparte na innowacyjnej architekturze headless jest jednym z naszych kluczowych produktów. 

W 2022 roku otrzymaliśmy nagrodę Ministra Edukacji i Nauki za projekt “WF z AWF”,  zrealizowany dla Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Posiadamy zespół wybitnych ekspertów w edukacji, którzy dostarczają niezbędnej wiedzy, do realizacji nawet najbardziej złożonych zagadnień. 

Dzięki współpracy z nami możesz w pełni wykorzystać potencjał, jaki niesie ze sobą technologia dla edukacji.

Eksperci wspierający Twój projekt

Nasz związek z technologiami edukacyjnymi nie jest przypadkowy. Posiadamy silne doświadczenie  w dziedzinie nauczania za pośrednictwem kadry, która poza rozwojem technologii, współtworzy projekty edukacyjne.

Dr Krzysztof Wojewodzic

Od 20 lat tworzy projekty edukacyjne. Autor pierwszego w Polsce webowego podręcznika zatwierdzonego przez MEN i aplikacji z milionem pobrań. Założyciel firmy Fun English z dziesięciokrotnym wzrostem w 2 lata. Wykładowca z Sztucznej Inteligencji na Akademii Koźmińskiego. Jako jeden  z największych specjalistów EdTech w Polsce, wie, jak osiągnąć pełny potencjał w edukacji.

Krzysztof

Nasze rozwiązanie EdTech

Tworzymy i rozwijamy nowoczesne systemy LMS, które wykorzystują technologię headless do zapewnienia wysokiej elastyczności usług e-learningowych. Dzięki temu każda platforma korzysta z tego samego backendu. To system stale aktualizowany i skalowalny, a jednocześnie posiada unikalny interfejs użytkownika, dostosowany do specyfiki danego projektu. 

To rozwiązanie pozwala nam tworzyć dedykowane platformy e-learningowe dla uczelni, szkół, działów HR, czy firm szkoleniowych w krótkim czasie.

Platformy tworzymy z gotowych komponentów, których dostosowanie i konfiguracja obniża koszty wdrożenia. W efekcie otrzymasz indywidualną i profesjonalną platformę e-learningową, opartą na sprawdzonym i bezpiecznym kodzie.

Artur Kobos

Artur działa w e-learningu od 5 lat, jest ekspertem LMS w Uczelni Vistula. Specjalizuje się w zarządzaniu procesami tworzenia treści i ich osadzaniem na platformach. Pracował 2 lata jako administrator platformy EdTech w Escola. Jest zaawansowanym metodykiem, który sprawi, że Twoja platforma edukacyjna odniesie sukces.

Artur

Sztuczna inteligencja w EdTech

Rozwijając platformę LMS, realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pod tytułem „Opracowanie silnika rekomendacyjnego".  

Sztuczna Inteligencja naszego generatora będzie w stanie tworzyć treści o wiele bardziej dopasowane do potrzeb uczących się oraz  ułatwi pracę  edukatorów. Oznacza to zaawansowane  testy, ćwiczenia H5P, grywalizacje oraz trafne podpowiedzi osób tworzących lekcje. 

Wpłynie to na większą efektywność procesu wytwarzania materiałów edukacyjnych z zachowaniem skuteczności przekazywania wiedzy. Dzięki generowaniu interaktywnych treści napędzanych przez Sztuczną Inteligencję edukatorzy będą  mogli tworzyć bardziej angażujące i efektywne szkolenia w krótkim czasie.

Nasz zespół stale rozwija innowacje z korzyścią dla Twojej organizacji.

Nasze realizacje

W Escola S.A. tworzymy innowacyjne rozwiązania związane z EdTech, które  usprawniają  procesy edukacyjne  naszych klientów. Oto dwa przykłady naszych rozwiązań:

Platforma e-learningowa dla Akademii Wychowania Fizycznego

Nasz klient potrzebował profesjonalnej platformy do monitorowania poziomu aktywności uczniów, która umożliwia rejestrację kilkudziesięciu tysięcy użytkowników oraz sprawne zarządzanie treściami. Całość realizacji musiała być wykonana w założonym terminie oraz z zachowaniem najwyższych standardów.

Awf

 • Ponad 60 000 użytkowników.
 • Funkcja tworzenia wielu ścieżek edukacyjnych dla nauczycieli i uczniów.
 • Łatwy w obsłudze interfejs do zarządzania kursami i warsztatami na terenie całego kraju.

Startup Academy

Startup Academy  pozyskało środki unijne  na prosty w obsłudze i intuicyjny LMS, który pozwoliłby na automatyzację jak największej ilości prac związanych z prowadzeniem działalności edukacyjnej online. Stworzyliśmy skrojoną pod indywidualne wymagania platformę, umożliwiającą całkowite przeniesienie działalności do świata wirtualnego.

Startup Academy

 • Umawianie i opłacanie konsultacji live z ekspertami.
 • Organizowanie i koordynacja zapisów na konferencje stacjonarne i wydarzenia online.
 • Możliwość tworzenia materiałów i prowadzenia zajęć przez podmioty współpracujące.
 • Prowadzenie programów akceleracyjnych.

Po prostu robimy to lepiej

Nie tylko rozwijamy technologie edukacyjne, ale także wspieramy naszych klientów w tworzeniu efektywnych i angażujących szkoleń online. Doradzamy w zakresie technologicznym, strategii, planowania i metodyki. Nasze rozwiązanie  pozwala na stworzenie własnej platformy e-learningowej w kilka tygodni. 

Oferujemy nieograniczone możliwości personalizacji i integracji z innymi systemami, dzięki czemu możemy dostosować Twoją platformę do celów Twojej organizacji.

Stworzone przez Escolę narzędzia EdTech  wykorzystują najnowsze technologie, takie jak architektura headless i blokowy backend, aby zapewnić wysoką jakość i wydajność na każdym urządzeniu.

Twoja platforma będzie działać tak samo dobrze na smartphonie, tablecie, komputerze, HHT czy smartwatchu.

Tworzymy przyszłość e-learningu, nadając sens technologii, która za nim stoi.

Robert Rachwał

Robert jest twórcą renomowanych platform szkoleniowych i LMS: myVOD i Wellms. Jako Prezes Zarządu spółki Escola LMS od października 2021 roku, posiada bogate doświadczenie w sektorze technologicznym i edukacyjnym.  Dzięki swojej wiedzy i praktyce, Robert doskonale wie, jak projektować platformy edTech, które odniosą sukces.

Robert

EdTech dla Twojej firmy

Zobacz, jak nasza technologia może pomóc Twojej organizacji w osiągnięciu lepszych wyników. Nasze rozwiązanie to nie tylko platforma, ale także narzędzie, które daje Ci pełną kontrolę nad treścią i formą szkoleń. Z naszym LMS możesz:

 • Oszczędzać czas i pieniądze na szkoleniach. W porównaniu z tradycyjnymi metodami nauczania efektywność technologii edukacyjnych pozwala zredukować koszty i czas oraz szybciej uruchomić projekt.
 • Standaryzować procesy i jakość szkoleń. Oferujemy spójne rozwiązanie, które pozwala Ci zapewnić jednolity poziom wiedzy i umiejętności w Twojej organizacji.
 • Skalować platformę wraz z rozwojem Twojej organizacji. Nasza technologia pozwoli Ci obsługiwać dowolną liczbę użytkowników i treści. A wraz ze wzrostem Twojej organizacji możesz szybko dodawać kolejne moduły.
 • Zwiększyć szybkość i efektywność szkoleń. LMS to szybkie rozwiązanie, które pozwala Ci dostarczać szkolenia na żądanie i w dowolnym miejscu. Niezależnie od lokalizacji użytkownika. 
 • Zwiększyć zasięg swojej edukacji na globalny. Z naszą technologią możesz przekazywać wiedzę w dowolnym miejscu na świecie i na dowolnym urządzeniu. 
 • Zapewnić bezpieczeństwo danych i wiedzy w Twojej organizacji. Platforma  chroni Twoje informacje przed nieuprawnionym dostępem i wykorzystaniem.
 • Dostosować platformę do swoich celów i potrzeb. Headless LMS to elastyczne narzędzie, które pozwala Ci zmieniać i modyfikować platformę według własnego uznania w łatwy i szybki sposób.
 • Personalizować szkolenia dla każdego użytkownika. Indywidualne rozwiązanie, które pozwala Ci dopasować szkolenia do profilu i preferencji każdego pracownika.

Dla Ciebie jeśli jesteś…

Wspieramy procesy nauczania i uczenia się, zarówno w tradycyjnych placówkach edukacyjnych, jak i w innych organizacjach. Platformy edukacyjne dla wielu rodzajów organizacji, takich jak:

 • Firmy - platforma  LMS pomaga w organizowaniu i przeprowadzaniu onboardingu, szkoleń oraz kursów dla pracowników, klientów i partnerów. Dzięki technologii edukacyjnej można łatwo dostosować treści i formę szkoleń do potrzeb i preferencji odbiorców, a także monitorować postępy i efektywność szkoleń.
 • Uczelnie - wsparcie w  zarządzaniu procesem dydaktycznym, komunikacji ze studentami i wykładowcami. Łatwe i efektywne tworzenie i udostępnianie materiałów edukacyjnych, organizacja egzaminów i ocenianie prac studentów. Dzięki naszej technologii Uczelnie  mogą wzbogacić ofertę edukacyjną o kursy online, blended learning czy MOOCs (massive open online courses).
 • Szkoły językowe - edtech wspomaga nauczanie i uczenie się języków obcych, zarówno w klasie, jak i poza nią. Dzięki platformom edukacyjnym można korzystać z różnorodnych zasobów językowych, takich jak słowniki, podręczniki, gry, aplikacje czy filmy. To również dostosowanie poziomu i tempa nauki do indywidualnych potrzeb i celów uczących się.
 • Organizacje pozarządowe - pomagamy w realizacji misji społecznej i edukacyjnej, przez różnorodne spersonalizowane  moduły (przykład realizacji: wymiana punktów zdobytych podczas szkoleń na wsparcie projektów ekologicznych dostępnych na platformie.) To również sposób na dotarcie do osób, które mają ograniczony dostęp do edukacji, np. ze względu na odległość, ubóstwo czy niepełnosprawność. Dzięki technologii można również angażować wolontariuszy i darczyńców w działania organizacji.

Edtech to nie tylko technologia, ale także sposób myślenia o edukacji. W Escoli  myślimy innowacjach, które zmieniają sposób nauczania i uczenia się na lepsze.

Mateusz Wojczal

Full-stack developer z 14 latami doświadczenia w PHP, JavaScript i ActionScript. Od 2011 roku prowadził Qunabu Interactive, teraz Escolasoft, jako CTO. Biegle komunikuje się z międzynarodowymi zespołami i jest ekspertem w React, Laravel oraz SilverStripe. Profesjonalista, który wniesie wartość do Waszego projektu edTech od strony technologicznej.

Mateusz

Zwiększ efekty nauczania

Oferujemy innowacyjne rozwiązania, które umożliwią Ci poszerzenie zakresu twojej działalności i dotarcie do większej liczby osób.

Nasza technologia pozwala dostarczać materiały i edukować online osoby z całego świata. Nie ma znaczenia, gdzie są Twoi kursanci — w domu, w podróży czy na innym kontynencie — zawsze będą mogli kontynuować naukę.

Dzięki naszemu LMSowi  dotrzesz do osób spoza lokalnego obszaru, zwiększając potencjalną bazę klientów. A Twoi kursanci będą mogli uczyć się w dowolnym czasie i miejscu, co zapewni im większą elastyczność i wygodę.

EdTech — przyszłość edukacji

W naszym zespole znajdują się ludzie o  głębokim doświadczeniu w zakresie technologii edukacyjnych. Dzięki temu możemy tworzyć nowoczesne i spójne z kierunkiem innowacji rozwiązania. Co więcej, specjaliści biznesowi Escola to ludzie, którzy rozumieją sposób, w jaki technologia i biznes wspólnie się napędzają. Tak właśnie nadajemy biznesowy sens technologii edukacyjnej.