Polak liderem w międzynarodowej organizacji przedsiębiorców

Polak liderem w międzynarodowej organizacji przedsiębiorców
img
AutorJarosław RybusSierpień, 2022

Dr Krzysztof Wojewodzic objął jako pierwszy Polak funkcję lidera grupy tematycznej “MyEO Global Education Champion” w Entrepreneurs Organisation, największej na świecie organizacji zrzeszającej społeczność przedsiębiorców z całego świata i otwartych na innowacje, wymianę wiedzy. 

Krzysztof Wojewodzic na co dzień rozwija firmę Escola S.A., software house specjalizujący się w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych z zakresu #edtech i #e-commerce. Jest doświadczonym ekspertem, wykładowcą i przedsiębiorcą, który reprezentował nasz kraj m.in. na Forum w Davos. Teraz Krzysztof reprezentuje Polskę w międzynarodowej organizacji przedsiębiorców.

W ramach nowej funkcji, sprawowanej społecznie, Krzysztof Wojewodzic poprowadzi. cykl anglojęzycznych podcastów o nowoczesnej edukacji, w tym e-learningu. W pierwszym odcinku rozmawia z Kevinem Stollerem, współzałożycielem Kay-Twelve zajmującej się wdrażaniem i rozpowszechnianiem najlepszych praktyk nauczania i transferu wiedzy z myślą o studentach i nauczycielach. Rozmowa w języku angielskim ukazała się w serwisach Spotify i Apple Podcasts. W ramach serii ukaże się 20 podcastów o dzieleniu się wiedzą wśród przedsiębiorców z całego świata.

  • Przewodzenie grupie edukacyjnej przedsiębiorców, którzy dzielą się wiedzą, swoim ugruntowanym doświadczeniem, to dla mnie duży zaszczyt - mówi dr Krzysztof Wojewodzic. - Przygotowując się do rozmów w MyEO Education Podcast, korzystam z doświadczenia przy tworzeniu podcastów Escola Mobile o technologii, zarządzaniu i marketingu. Dzięki temu często jesteśmy w top 5 popularnych podcastów o przedsiębiorczości w Apple Podcasts.

Entrepreneurs’ Organisation (EO) to największa na świecie organizacja zrzeszająca przedsiębiorców, otwarta dla wszystkich założycieli firm, których roczny przychód przekroczył 1 milion USD. Powstała w 1987 roku i dzisiaj zrzesza ponad 13 tys. członków z 62 krajów. Misją EO jest wspólny rozwój, dzielenie się wiedzą oraz wzajemne wsparcie w biznesie i życiu prywatnym.


 

Link do pierwszej rozmowy:

Apple Podcast - https://podcasts.apple.com/pl/podcast/kevin-stoller-you-cannot-change-your-culture-if-you/id1637656156?i=1000575743500&l=pl

Spotify: https://open.spotify.com/show/19sHhBsgkFlb6DZpaVGXQy?si=6da4e2b3584a4299 


EO Poland: https://eopoland.org/ 

Wróć