Jak rozwijać firmę 50% rok do roku przez dekadę? Krzysztof Szyszka (CEO Vercom) EM#121

Jak rozwijać firmę 50% rok do roku przez dekadę? Krzysztof Szyszka (CEO Vercom) EM#121
img
Jędrzej PaulusSierpień, 2022

Tak szybki rozwój jest możliwy dzięki skalowalnemu modelowi wzrostu, dzięki efektywnej komunikacji i jeszcze jednemu czynnikowi, o którym nie słyszeliśmy przez ponad 120 odcinków podcastu. 

Właśnie dlatego do rozmowy o ludziach, biznesie i technologii zapraszamy najlepszych.

 

 

Gdy w skład przedsiębiorstwa wchodzi duży gracz z doświadczonymi specjalistami, bazą kontaktów oraz klientów. Zwiększa się portfolio usług.

 

Poznański Vercom buduje i rozwija swoje portfolio. Podobnie jak Escola, przejmuje firmy, dzięki którym może pracować z większą ilością klientów, oferować lepsze usługi, dodawać coś nowego i korzystnego dla użytkowników.

Naszym gościem jest Krzysztof Szyszka - CEO i Co-founder Vercom.

Dlaczego właśnie zakup innych firm jest efektywnym rozwiązaniem?  

Czy problemem jest tylko czas, wymagany na stworzenie własnego działu, którego kompetencje są podobne do przejmowanej firmy? 

 

W tym odcinku podejmiemy także temat wejścia na giełdę. Nasz gość ma już doświadczenie, większe niż nam się zdawało. To pozytywne zaskoczenie, dzięki któremu możesz zdobyć jeszcze większą wiedzę na temat mindsetu firmy, CEO, zespołu w kontekście rozwoju.

Im bardziej zagłębisz się w tę rozmowę, tym gęstszy staje się temat. Nasz gość dzieli się wiedzą nie tylko o zarządzaniu rosnącym przedsiębiorstwem. Mówi także o wyznaczaniu celów i rozwoju komunikacji. I jest jeszcze jeden czynnik, który pomaga w rozwoju. Usłyszysz o nim na końcu rozmowy. Wersję wideo tego podcastu znajdziesz na naszym blogu. Escola.pl. Udostępnij ten podcast i opowiedz o nim swoim znajomym.

 

 


Muzyka: Kevin MacLeod

Werq Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 4.0 License/mix by Jedrzej Paulus
https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

Oceń nasz podcast na Apple Podcasts: https://bit.ly/EscolaMobileIT

Zapraszamy do podcastu.

Wróć

Sukces Twojej aplikacji osiągniesz dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu

Przeczytaj również