Ile kosztuje aplikacja mobilna i webowa? EM #80 Ilona Leoniewska CRO Escola S.A.

Ile kosztuje aplikacja mobilna i webowa? EM #80 Ilona Leoniewska CRO Escola S.A.
img
Jędrzej PaulusWrzesień, 2021

Chcesz stworzyć aplikację mobilną lub webową? Masz określony budżet powyżej 100 tys. zł? Ten podcast Ci pomoże zrozumieć planowanie aplikacji!
 

Zabukuj rozmowę z Iloną na temat Twojej aplikacji: https://calendly.com/ilonaleo

 

Aplikacja mobilna i webowa - co należy wiedzieć

Odpowiednia informacja i umiejętność słuchania to klucz do dobrej wyceny aplikacji. Ten odcinek jest nieco inny, bo nie ma gościa. Poprosiliśmy o wypowiedź Ilonę Leoniewską, CRO Escola SA. Dowiesz się co brać pod uwagę przy planowaniu budżetu i jaki może być jego koszt. Niezależnie od tego, czy to aplikacja mobilna, czy webowa.

 

Ilona jest praktykiem sprzedaży w branży informatycznej. Przeprowadziła wiele projektów, setki rozmów z klientami i wie, jak budować dokumenty, aby uniknąć niedomówień oraz niepotrzebnego zwiększenia kosztów aplikacji. 


W podcaście usłyszysz rady gotowe do wdrożenia już w czasie następnej rozmowy o kosztach realizacji projektu IT. Jak się tworzy BRD, FRD, TRD? Kiedy określić i dookreślać funkcjonalności aplikacji? Te trzyliterowe skróty to podstawa, gdy tworzysz plan aplikacji. I najważniejsze: od czego zacząć, jeśli chcesz zbudować aplikację mobilną i webową. Ilona Leoniewska Chief Revenue Officer w Escola SA dzieli się wiedzą. 

 

Kontakt:

  • Krzysztof Wojewodzic: krzysztof@escolasoft.com
  • Jędrzej Paulus: jedrzej@escolasoft.com

Muzyka:

  • Kevin MacLeod Werq Kevin MacLeod (incompetech.com)
  • Licensed under Creative Commons: By Attribution 4.0 License/mix by Jedrzej Paulus https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
Wróć

Sukces Twojej aplikacji osiągniesz dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu

Przeczytaj również