Skalowanie agencji digitalowej od 1 do 100 osób. Jak pracować nad firmą, a nie w firmie. Franciszek Bazyli Georgiew Owner Tigers EM #118

Skalowanie agencji digitalowej od 1 do 100 osób. Jak pracować nad firmą, a nie w firmie. Franciszek Bazyli Georgiew Owner Tigers EM #118
img
Jędrzej PaulusCzerwiec, 2022

Nawet jeśli to wydarzenie jest rozłożone na kilka/kilkanaście lat, w rozmowach przewija się motyw oddania sterów w firmie. I co potem? 

Nasz gość jest właśnie w tej sytuacji. Co się dzieje w głowie foundera? Jak oddać zarządzanie firmą, aby nie wracać do niej operacyjnie? To pytanie jest zasadne w momencie, gdy były CEO ma duży autorytet. Ta pozycja powoduje, że wiele osób w firmie pyta właściciela o zdanie. To z kolei znowu wciąga go w zarządzanie. Nasz gość w swojej pracy wzoruje się na rzymskich legionach, rozgryzaniu systemów, a w tle wciąż przewija się historia Aleksandra Macedońskiego.

W rozmowie pojawią się tygrysy, legioniści, bursztyn i Azja, dokąd ekspansję rozpoczęła firma naszego gościa. To wszystko jest połączone, bo praca nad firmą to robienie biznesu, pojedynki na historie, potyczki szamanów i ciągłe ćwiczenia. 

I o co chodzi z tymi chińskimi znaczkami na profilach Tigers?
Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Franciszkiem Bazylim Georgiewem, właścicielem Tigers.

 

Muzyka: Kevin MacLeod

Werq Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 4.0 License/mix by Jedrzej Paulus
https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

Oceń nasz podcast na Apple Podcasts: https://bit.ly/EscolaMobileIT

Zapraszamy do podcastu.

 

Wróć

Sukces Twojej aplikacji osiągniesz dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu

Przeczytaj również