Zgrany zespół
Efektywne rozwiązania

Filozofia pracy

Nasze wartości

Doświadczony zespół oraz wysokie standardy działania zapewnią sprawny proces realizacji projektu. Consulting merytoryczny oraz technologiczny na każdym etapie projektu umożliwi osiągnięcie założonych celów.

Skuteczne narzędzia

Wdrożenie systemu poprzedzone jest analizą wymagań klienta i określeniem jego potrzeb w zakresie funkcjonalności oraz innych biznesowych aspektów budowanego systemu informatycznego. Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, a praca nad nim przebiega zgodnie ze sprawdzonym sposobem realizacji. Zespół programistów wykonuje zadania w oparciu o nowoczesne narzędzia, które pozwalają na skuteczną oraz bezpieczną pracę zespołu.

Profesjonalizm i doświadczenie

Współpraca z klientem oparta jest na komunikacji i zaufaniu na każdym etapie projektu. Tworzymy kompleksowe rozwiązania zarówno dla dużych korporacji, jak i małych firm, w oparciu o konsultacje oraz dopasowanie realizacji do potrzeb klienta. Pierwszą działającą wersję systemu można zacząć testować w przeciągu kilku tygodni od rozpoczęcia projektu. Pozwala to na bieżącą korektę założeń, a w rezultacie spełnienie wszystkich wymagań klienta.

Unikalny design

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dopasowując projekt wizualny do charakteru działalności klienta. Naszym celem jest tworzenie stron nowoczesnych, przejrzystych i czytelnych. Przy projektowaniu kierujemy się zasadą tworzenia atrakcyjnych wizualnie kreacji, spójnych z wizerunkiem klienta. Chcemy aby nasze aplikacje wyglądały atrakcyjnie i działały sprawnie niezależnie od urządzenia i wielkości ekranu użytkownika.

Bezpieczeństwo

Wykorzystywane oprogramowania i technologie, zapewniają bezpieczeństwo w zakresie projektowania, budowania, testowania oraz korzystania z naszych produktów. Ponadto gwarancją jakości jest kompleksowe wykonanie projektu oraz helpdesk programistyczny dostępny całą dobę, umożliwiający skuteczne wsparcie w zakresie stabilnej pracy systemu oraz natychmiastową reakcję w rozwiązywaniu problemów.

Referencje

Nasi klienci o nas

Zespół

Zarzadzający grupą Escola S.A.

Prezes Zarządu

dr Krzysztof Wojewodzic

Prezes Zarządu

dr Krzysztof Wojewodzic

Od 10 lat uczestnicy w tworzeniu, zarządzaniu i sprzedaży z zyskiem firm informatycznych. W jego portfolio znajdują się: Langmedia, Funmedia oraz CD3D. W ESCOLA S.A. odpowiada za strategie i nadzoruje realizację projektów.

dyr. ds. technologii

Mateusz Wojczal

dyr. ds. technologii

Mateusz Wojczal

szef zespołów informatycznych i architekt systemów z ponad 15-letnim doświadczeniem. W spółce odpowiada za techniczne prowadzenie projektów.

Rada Nadzorcza ESCOLA S.A.

przewodniczący Rady Nadzorczej

prof. Witold Orłowski

przewodniczący Rady Nadzorczej

prof. Witold Orłowski

Rektor Akademii Vistula, Główny Doradca Ekonomiczny PwC Polska. W ESCOLA S.A. odpowiedzialny za kontakty z korporacjami i reprezentowanie interesów spółki za granicą.

wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

prof. Dariusz Jemielniak

wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

prof. Dariusz Jemielniak

Specjalizuje się w zarządzaniu nowymi technologiami. Wykładowca Harvard University oraz MIT. Jeden z członków zarządu światowej Wikipedii. Odpowiada za strategię w obszarze nowych technologii, a także wyszukiwanie nowych obszarów ekspansji spółki w zakresie Badawczo-Rozwojowym oraz za rozwój na rynkach zagranicznych.

członek Rady Nadzorczej

Maciej Madziński

członek Rady Nadzorczej

Maciej Madziński

Praktyk współpracujący zarówno ze środowiskiem biznesowym jak i naukowym. Trener, wykładowca akademicki, konsultant.

członek Rady Nadzorczej

Sebastian Kwaśny

członek Rady Nadzorczej

Sebastian Kwaśny

Przedsiębiorca, doradca biznesowy i aktywny inwestor. Ponad 20-letnie doświadczenie zdobywał m.in. w Comarch, Selvita, Ardigen. Twórca nowych inicjatyw i współzałożyciel startupów w branżach IT, Bio-IT, AI, fintech i blockchain. Doradca w zakresie zarządzania i strategii rozwoju.

członek Rady Nadzorczej

Mariusz Turski

członek Rady Nadzorczej

Mariusz Turski

Członek zarządu funduszu bValue będącego jednym z największych funduszy VC w Polsce, który obecnie zarządza kapitałem ok. 100 mln zł. bValue w swojej kapitule posiada grono aniołów biznesu takich jak: Rafał Brzoska, Tomasz Misiak, Marian Owerko, Marek Dziubiński, Dariusz Żuk. W ESCOLA S.A. odpowiada za wzrost wartości spółki dla inwestorów.

Co nas wyróżnia

Kreatywność

Jesteśmy przygotowani do tworzenia i wdrażania nowych pomysłów dla naszych Klientów oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Wspieramy Klientów podczas tworzenia koncepcji projektów, ale również sugerujemy gotowe rozwiązania oraz moduły, które można w łatwy sposób dostosować do wizji Klienta i zaoszczędzić jego czas i pieniądze.

Zaangażowanie

Nasz zespół nie tylko koncentruje się na swojej pracy, ale entuzjastycznie przekracza stawiane przed nim cele. Nasze zaangażowanie to niezmienny pozytywny stan umysłu, który charakteryzuje się zaabsorbowaniem i oddaniem się prowadzonym zadaniom.

Pasja

Jesteśmy uzależnieni od aplikacji mobilnych, używamy ich w domu, na urlopie, podczas weekendu ze znajomymi czy w podróży, w pracy natomiast projektujemy je i wdrażamy. Nie jest to tylko naszym hobby – rozwiązania mobilne to nasze życie.

Komunikacja

Komunikacja z Klientem jest najważniejszym elementem współpracy. To od niej zależy końcowy efekt prac. Każdy projekt ma swojego dedykowanego Project Managera, który jest odpowiedzialny za kontakt z klientem, co zdecydowanie wpływa na jakość komunikacji i czas realizacji projektu